הו'אופונופונו עם מאבל כץ בישראל!
ניהול והפקה: נוצה וקסת - הוצאה לאור

בית

"אושר גדול לדעת שאנשים כה רבים בישראל מתרגלים הו'אופונופונו,
שאנשים כה רבים מסתובבים בעולם כשתפילת אהבה והודיה בליבם!"

שלום לכם אנשים יקרים,
בכל יום ויום אני מודה לבורא עולם על ההזדמנות שניתנה לי לנסוע ברחבי העולם ולעשות את מה שאני כל כך אוהבת: להעיר את מודעותם של אנשים ולהציג בפניהם את הדרך הקלה ביותר – את הו'אופונופונו. אומנות הוואית עתיקה לריפוי ולמציאת שלווה פנימית באמצעות ניקוי מחשבות, אחיזות וזיכרונות שליליים מהעבר שלנו. שיטה שאליה נחשפתי לפני 15 שנה ושהביאה למהפך בחיי ובחייהם של אנשים רבים כל כך.
אני מצאתי בהו'אופונופונו כלי פשוט ישים ועוצמתי מאין כמותו המחולל שינויים בכל הרמות ואימצתי אותו כדרך חיים. דרכו הגעתי למודעות, לשלווה, למיקוד ולראשונה יכולתי לומר לעצמי שאני מאושרת בחיי! וזו כל מהות ההו'אופונופונו – הוא פשוט מאפשר לכל אחת ואחד לחיות בשלום עם עצמו בלי קשר למה שמתרחש סביבו ולנסיבות חייו.

הו'אופונופונו מלמד אותנו שבעיות בין אם הן אישיות או לאומיות ובין אם הן רוחניות, פיזיות, כלכליות או חומריות, למעשה מקורן בתת-המודע שלנו המשדר שוב ושוב את אותם הזיכרונות למציאות שלנו, ודרכם אנו חווים את העולם, פועלים ומופעלים.
היופי והפשטות של הו'אופונופונו מתבטאים ביכולת שלנו למחוק את הזיכרונות האלה ובמקומם לתת מקום לשלווה ולהשראה להיכנס לחיינו. התהליך הוא כמו באפקט דומינו - מה שנמחק ממך, נמחק מכולם. לכן ביחד אנחנו יכולים לעשות עבודת ניקוי עמוקה, שתביא לשינויים משמעותיים  בעולמנו. ואני מאמינה שאנחנו לא נמצאים בחיים אלה רק כעוברי אורח, אנחנו פה כדי להביא שינוי. והשינוי מתחיל בתוך כל אחד מאיתנו.


הביקורים בישראל תמיד מותירים בי חותם עמוק, והתגובות שאני מקבלת מכם המשתתפים על הדרך שאתם עושים בחייכם עם הו'אופונופונו מרגשות! ולכן אני מצפה לביקורי הבא בישראל
בהו'אופונופונו כל אחד לוקח מה שמתאים לו בליבו. קחו גם אתם מה שמתאים לכם בליבכם. אז אם מילותיי מדברות אליכם, אם אתם רוצים להביא לשינוי מיוחל בעצמכם ולסביבתכם, אתם מוזמנים להצטרף אלינו.

השלום מתחיל בתוכי
שלכם באהבה,
מאבל כץ


סמינר הו'אופונופונו עם מאבל כץ - 29.3.2017
להרשמה: לחצו
סמינר "תדר האפס - הדרך הקלה ביותר" - 2.4.2017
להרשמה: לחצו