הו'אופונופונו עם מאבל כץ בישראל!
ניהול והפקה: נוצה וקסת - הוצאה לאור

הרשמת משתתף חוזר

הרשמה למשתתפים חוזרים*
הטבה מיוחדת למשתתפים חוזרים בסמינרים עם מאבל כץ

1. הרשמת משתתף חוזר בסמינר הו'אופונופונו בתל אביב29.3.2017
לכם שהשתתפתם בעבר בסמינר הו'אופונופונו עם מאבל כץ בארץ או בחו"ל,
עלות כרטיס הכניסה לסמינר הו'אופונופונו, כמשתתפים חוזרים בו, היא: 440 ₪ בלבד במקום 880 ₪!
להרשמה לחצו על הקישור:  משתתף חוזר - סמינר הו'אופונופונו עם מאבל כץ2. הרשמת משתתף חוזר לסמינר "תדר האפס - הדרך הקלה ביותר" בתל אביב: 2.4.2017
לכם שהשתתפתם בעבר בסמינר תדר האפס עם מאבל כץ בארץ או בחו"ל,
עלות כרטיס הכניסה לסמינר תדר האפס, כמשתתפים חוזרים בו, היא: 440 ₪ בלבד במקום 880 ₪
להרשמה לחצו על הקישור:  משתתף חוזר - סמינר "תדר האפס - הדרך הקלה ביותר"


קראו מה כותבת לכם מאבל על החשיבות להשתתפות חוזרת בסמינר:

שלום לכם משתתפים יקרים,                                       
במרץ הקרוב אגיע שוב לארץ, ואני כל כך שמחה על האפשרות לבקר שוב בישראל ולחזור ולראותכם בסמינר הו'אופונופונו שיתקיים בתל-אביב! ורציתי לכתוב לכם כמה מלים על החשיבות הגדולה שאני רואה להשתתפות חוזרת, כי אני נשאלת על כך לא פעם בסמינרים שאני מעבירה ברחבי העולם.

אז אתם ודאי שואלים – מדוע לבוא שוב לסמינר?
התשובה פשוטה: כדי ללמוד ולהזכיר לעצמנו שוב ושוב!

אני, אישית, כבר הפסקתי לספור כמה אימונים עשיתי במהלך 15 השנים האחרונות עם אִיהַלֶיאַקַלָה, כמה מסעות וסמינרים עשינו ביחד. ועם כל זאת, אני מרגישה צורך להצטנע ולומר שאינני יודעת אם אני באמת מבינה את התהליך לעומק. אפילו אם אומר לכם שאני מכירה את ההו'אופונופונו, זו לא תהיה האמת לאמיתה. כי לא ניתן להבין את ההו'אופונופונו. האינטלקט שלנו לא יבין זאת לעולם. זו דרך כה פשוטה שהיא עוקפת את המיינד שתמיד מבקש הסברים. צריך פשוט לומר את המלים, לעשות זאת באופן מתמיד וזה מניסיוני פשוט עובד! עם זאת, כל אחד מצוי במקום מסוים בחייו, לכן כל אחד לוקח מהו'אופונופונו את מה שמתאים לו בליבו באותו רגע. קחו גם אתם מה שמתאים לכם בליבכם!
מארגני הסמינרים ברחבי העולם, תמיד אומרים שהם מזמינים אותי כי הם רוצים לתת לאנשים הזדמנות ללמוד מהמקור, ד"ר אִיהַלֶיאַקַלָה היו לן, או מהמורה שקרובה ביותר אליו. וגם אני למען האמת כל הזמן לומדת ומתאמנת. לכן, כואב לי לשמוע שמישהו אומר הייתי כבר פעם אחת, ואני מבין, אין צורך שאבוא שוב לסמינר. אִיהַלֶיאַקַלָה מספר לא פעם על עצמו שהוא נרשם ושילם שלוש פעמים לסמינר עם הקאהונה, מורנה נלמקו סימֶאונַה (1913-1992) בטרם הצליח להשתתף בו במלואו, ולהיפתח להבנתו, ולאחר מכן הוא נישבה בקסם השיטה.
לאורך שנים בכל פעם שהתאפשר לי השתתפתי באימונים עם המורה שלי, ד"ר אִיהַלֶיאַקַלָה היו לן, משום שכולנו זקוקים תמיד לריענון, להזכיר לעצמנו. ובכל פעם שעשיתי זאת, איהַלֶיאַקַלָה הקפיד לשאול אותי: "מה למדת היום?" ואכן, הוא צודק. תמיד אני שומעת שם משהו חדש כמו לראשונה, בדיוק כפי שקורה כשקוראים ספר שוב, או שצופים בסרט פעם נוספת ומגלים משהו חדש שיכולתם להישבע שזה לא היה שם קודם. כי ככל שאנו "מנקים", כך אנו פתוחים יותר לשמוע דברים שלא היינו מוכנים לשמוע קודם. אנחנו לעולם לא אותם אנשים, והאימונים, אף הם, לעולם אינם אותם אימונים.
כששבתי מאחת מנסיעותיי בדרום אמריקה הייתי בביתי בלוס אנג'לס רק ליום אחד! ולשמחתי התאפשר לי לבלות רגעים יקרים עם מורי, איהַלֶאיַקַלָה. הוא העיר את תשומת ליבי שאני נראית מאושרת ושאל אותי שוב את שאלתו הקבועה: "מה למדת על עצמך במהלך הסמינרים האחרונים שהעברת?" עניתי לו שהבחנתי בכך שאני יכולה להישאר מודעת, ערה ונוכחת פרקי זמן ארוכים יותר ויותר ושמחה יותר. כי כשאתה ער ומודע אין לך ברירה אלא להיות מאושר!
וזו כל מהות ההו'אופונופונו – הוא פשוט מאפשר לך לחיות בשלום עם עצמך בלי קשר למה שמתרחש סביבך.

סמינר הו'אופונופונו בישראל - 29 במרץ, 2017

והטבה מיוחדת לכם המשתתפים החוזרים! 50% הנחה ממחיר ההשתתפות


מתנה מופלאה שאנו מקבלים במהלך הסמינר היא כל אותם זיכרונות שאנחנו מוחקים ומשאירים מאחור, רק הודות לכך שהגענו לסמינר. בהתבסס על מחויבותנו להשקיע את הזמן והעלות, אנו נקבל את התמורה, כפל כפליים! אלוהים נמצא שם בשבילנו, כי החלטנו להגיע. כי החלטנו לפעול למען עצמנו.
במהלך הסדנאות, בעצם הנוכחות, אנחנו משחררים זיכרונות רבים מאוד, וזו הסיבה שאנו חשים עייפות רבה, ונזקקים לשינה עמוקה מיד לאחר הסמינר. ולמחרת בבוקר קמים כאנשים חדשים!

מה עוד נלמד בסמינר? 

אנחנו נתרגל דרכים מעשיות בהן הו'אופונופונו יכול להשתלב בעסקים ובחיי היומיום שלנו, וכיצד למשוך כסף, אהבה ואושר לחיינו.
אביא לכם כלי הו'אופונופונו רבים שהורשיתי לחלוק עימכם כך שתוכלו לנקות, להרפות ולהתחבר אל האלוהים בדרך הקלה ביותר!
נתרגל כיצד  להתקשר, להתחבר ולעבוד עם הילד הפנימי. שהוא חלק מהותי מאוד בעבודת הו'אופונופונו. זהו אותו חלק האחראי להוצאה לפועל ולהגשמה שלנו. זהו החלק שהאחראי על הנשימה מבלי שנצטרך כלל לחשוב עליה, החלק שאוגר את כל זיכרונותינו. הילד הפנימי הוא השותף המושלם שלכם, אתם תלמדו לזכות באמונו ולבצע עימו תהליכי ניקוי והתמרה אוטומטיים.
החוברת – תקבלו בסמינר חוברת בעברית אותה מומלץ בחום לשים בלילה מתחת לכרית (תת המודע שלנו לעולם אינו נרדם). נחשו מה! באחד מביקורי בספרד אנשים דיווחו שהיו צריכים להוציא אותה משם כי לא הצליחו להירדם. כל כך אנרגטי! קשה מאוד להסביר במלים את התופעה, ואת כל הטובות שצומחות ממנה.

בכל פעם שתשתתפו בסמינר הו'אופונופונו, תחושו חופשיים, שלווים ושמחים יותר. מובטח לכם!

מצפה לראותכם,
באהבה, מאבל כץ

הבהרה* משתתף חוזר:
משתתף חוזר הוא משתתף שהיה בעבר בסמינר עם מאבל כץ בארץ או בחו"ל.
ההרשמה למשתתף חוזר מיועדת למשתתפים שכבר היו בעבר - באותו הסמינר.
אם השתתפתם בסמינר הו'אופונופונו בעבר - תוכלו להשתתף שוב בסמינרי הו'אופונופונו הבאים - בהנחה משמעותית.
אם השתתפתם בסמינר 'תדר האפס 'בעבר - תוכלו להשתתף שוב בסמינרי 'תדר האפס'  הבאים - בהנחה משמעותית.
אך לא בהצלבה... תודה, תודה, תודה.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה