הו'אופונופונו עם מאבל כץ בישראל!
ניהול והפקה: נוצה וקסת - הוצאה לאור

מה זה הו'אופונופונו?


הו'אופונופונו היא אומנות ריפוי הוואית שבטית עתיקה, פשוטה ויעילה לשחרור ולמחיקת בעיות, חסימות וזיכרונות. היא משיבה את האיזון והשלווה הפנימיים באמצעות תהליכים של ניקוי, סליחה והתמרה.
ההו'אופונופונו, שפירושו "לתקן את הטעות", להשיב את הסדר האלוהי, הוא לחצן המחיקה שכולנו שכחנו כיצד להשתמש בו.

מאבל כץ מספרת בסרטון קצר מתורגם לעברית - מהי אומנות ההו'אופונופונו?


הפסיכיאטר ד"ר אִיהַלֶאַקַלָה היו לן (Dr. Ihaleakalá Hew Len) הוא זה שהכיר את השיטה למערב, לאחר פרסום סיפורו על כך שהצליח לרפא מחלקה שלמה של חולי נפש מסוכנים ששהו במחלקה סגורה במוסד, בטיפול  מרחוק, מבלי להזדקק למפגשים טיפוליים עימם.
בבסיס השיטה עומד העיקרון שכל דבר שמופיע בחיינו הוא זיכרון, תוכנית המתנגנת שוב ושוב עד שאנחנו מוחקים אותה. בהוואי האמינו שכל שגיאה/בעיה המופיעה בחיינו נותנת לנו הזדמנות לשחרר, לנקות ולמחוק.
הו'אופונופונו הוא כלי הניקוי, הוא לחצן המחיקה. לחצן ה-delete במקלדת המחשב שלנו. אם ברצונכם לשנות משהו, לרפא את חייכם, לרפא מצבים ומערכות יחסים, ראשית עליכם למחוק, בכדי ליצור מרחב ריק אותו תוכלו למלא במידע הנכון.
ההו'אופונופונו לוקח אותנו חזרה אל הריק, הוא מביא אותנו ל"תדר האפס", כך שההשראה תוכל להיכנס לחיינו ולהנחות אותנו. ומשם יכול לצמוח משהו חדש ומתוקן.
הו'אופונופונו מלמד אותנו איך לקחת אחריות מלאה על המתרחש בחיינו. הו'אופונופונו מלמד את אומנות הסליחה האמיתית והכנה, שהוא האלמנט החשוב ביותר לתהליך של ריפוי. הו'אופונופונו מלמד אותנו לחיות במודעות בכל רגע ורגע ומאפשר חיים בכאן ובעכשיו. הו'אופונופונו מלמד אותנו אמונה מה היא, ומחבר אותנו לאלוהים (תהיה הגדרת האלוהות אשר תהיה לכל אחד מאיתנו). הו'אופונופונו מלמד אהבה עצמית וחמלה המאפשרים את האהבה לסביבה. הו'אופונופונו מהדהד בשלמות עם מהותנו היהודית.

מאבל כץ עם ד"ר איהליאקלה
מאבל כץ, מורה וסמכות מובילה בעולם לאומנות הריפוי של הו'אופונופונו, פועלת להפצת השיטה בברכתו של ד"ר אִיהַלֶיאַקַלָה, היו לן, שחשף את השיטה העתיקה למערב לאחר שריפא מחלקה של חולי נפש קשים במוסד סגור בהוואי, מבלי לטפל בהם טיפול קליני, אלא באמצעות השימוש בשיטה בלבד. מאז 15 שנה שנחשפה מאבל כץ לעוצמתה של אומנות ההו'אופונופונו היא מקדישה את זמנה וחייה להפצת ולימוד סוד הידע ההוואי העתיק, לריפוי האדם בגופו, נפשו ורוחו ברחבי העולם. בחן הרב ובסגנון הייחודי לה המלווה בהומור רב, מאבל כץ חוצה גבולות של ארצות ושפות רבות ומביאה בפני קהלים רבים את הפילוסופיה ההוואית העתיקה של הו'אופונופונו, שעקרונותיה כה פשוטים: הרפה ותן לאל. Let go and Let God
כי מי יודע טוב מהאל מה נכון ומה מתאים לנו?

סיפורה האישי של מאבל כץ:
מאבל כץ נולדה בארגנטינה. היא עברה לארצות הברית בשנת 1983, והשתקעה בלוס אנג'לס, שם היתה לרואת חשבון מצליחה. בשנת 1997 הקימה מאבל חברה משל עצמה בשם Your Business, Inc. החברה  שגשגה ועזרה לעסקים להתרחב ולגדול, סייעה ליזמים מתחילים לפרוץ ולהצליח כלכלית. מאבל הייתה כוכבת בקהילה הלטינית של לוס אנג'לס, היו לה תוכניות רדיו וטלוויזיה פופולאריות, וכרו"ח ואשת עסקים ותקשורת מצליחה היו לה הישגים יוצאי דופן מבחינה חומרית, אך מאושרת היא לא הייתה. יום אחד התעוררה לראות שאושרה אינו טמון בחומר.

מאבל מספרת על עצמה: "היה לי כל מה שאדם מערבי יכול לבקש: כסף, וילה בשכונת יוקרה בלוס אנג'לס, מכונית גדולה וחדשה, בעל אוהב ושני בנים בריאים ומוצלחים. ולמרות זאת, לא הייתי מאושרת, להיפך! הייתי אדם מאוד לא מאושר. הסתובבתי בעולם עם פנים חמוצות וטון נרגן.
יום אחד הבחנתי בכך שגם בני הבכור, שהגיע לגיל ההתבגרות, פונה אליי בפרצוף חמוץ ובקול נרגן, חשבתי לעצמי, שאין לו באמת סיבה להסתובב כך בעולם, וכשהבנתי שהסיבה היחידה שהוא כך היא מפני שהוא למד זאת ממני, והוא בעצם משקף אותי – התעוררתי! זה הוביל אותי לצאת למסע חיפוש אישי, במסגרתו התנסיתי בשיטות ובדרכים שונות, ביניהן: יוגה, ריבירסינג, דמיון מודרך, ניהול כעסים ועוד ועוד. ואין לי ספק ששיטות אלה עזרו לי, אך המהפך בחיי קרה לאחר שגיליתי את ההו'אופונופונו. המפגש עם דר' אִיהַלֶאַקַלָה הו לן שלימד אותי את שיטת ההו'אופונופונו חולל פשוט טרנספורמציה בחיי. חשתי שלאחר חיפושים רבים מצאתי סוף סוף את דרכי. דרך המאפשרת לי להיות בשלווה במרכז הסערה, היא מאפשרת לי לחוש משוחררת מהמתרחש סביבי או ממה שהאחרים אומרים או עושים. ומעל לכל זו דרך שאפשרה לי להרגיש מאושרת ומחוברת לעצמי, עד כי העזתי לעזוב את עבודתי ומעמדי הבטוחים ולהתמסר להתמחות ולהוראת אומנות  הו'אופונופונו.


מאבל כץ רתומה כיום לשאיפתה להעיר את המודעות  שלנו, כך שנוכל לגלות מי אנחנו ואת הכוח שעומד לרשותנו לשנות את חיינו ללא תלות במישהו או במשהו מחוץ לעצמנו.

מאבל כץ מספרת על דרכה עם הו'אפונופונוספרים ופרסומים:


"הדרך הקלה ביותר" / מאת מאבל כץ
מאבל כץ היא מחברת הספר רב-המכר "הדרך הקלה ביותר", שתורגם לעברית ול-17 שפות נוספות. בספר זה היא מביאה הסבר בהיר ביותר לאמנות ההו'אופונופונו, בליווי של תשובות לשאלות הנפוצות ביותר שנאספו ממסעותיה מכל רחבי העולם. ספר זה המדהים בפשטותו יגרום לך להבין ולאמץ את עקרונות ההו'אופונופונו כדרך חיים יומיומית.

https://mabelkatzisrael.wufoo.com/forms/z12fngo1q8jb2d/"הו'אופונופונו - עקרונות לחיים"
להרפות מן העבר, לחיות בהווה ולשנות את חייך לעד
מאת: מאבל כץ.   מבוא: מאת ד"ר אִיהַלֶיאַקַלַָה הִיוּ לֶן

https://mabelkatzisrael.wufoo.com/forms/z12fngo1q8jb2d/


סוף סוף בעברית! ספר המביא בשפה בהירה וקולחת את עקרונות אומנות הו'אופונופונו, שיטת הריפוי העתיקה מהווי, שכובשת את המערב. בספר תמצא את המפתחות: לחזור להיות אתה עצמך, לזרום בהרמוניה עם החיים ולהיות "טהור לב" מצב בו תהיה לך בהירות מיטבית.
תגלה שמרבית האתגרים עימם אתה מתמודד נגרמים על ידי זיכרונות ותבניות התנהגות מהעבר אשר חוזרים ומתנגנים בתת-המודע שלך שוב ושוב, וחוסמים אותך מלהיות מי שהינך באמת! עוד תגלה שבעיות אינן מתקיימות מחוץ לך, ומכיוון שהן בתוכך, אתה יכול לקחת 100% אחריות עליהן ולנטרלן.
אמיתות וטכניקות אלה הן סודות ההו'אופונופונו. והן רלוונטיות וישימות היום בדיוק כפי שהיו לפני מאות בשנים. הכרתן ושימוש בהן – הם הדרך הקלה ביותר לחיות חיים מאושרים, חיי שפע והגשמה.

"ספר מדהים זה הוא חכם, אוהב, שמיימי ומרפא, יצירת מופת רוחנית."
ד"ר ג'ו ויטלי, מחבר אפס מגבלות והמפתח.


"תודה לאל שאני..." - מאבל היא גם אחת המחברות השותפות של הספר: "תודה לאל שאני...". בספר זה נאספו סיפוריהם של אנשים שהתגברו על אתגרים גדולים ביותר בחייהם, וחיו כדי להודות על ההתמודדות איתם. "תודה לאל שאני..." מכונה התרומה המשמעותית ביותר לרוח האנושות במאות האחרונות. בפרק של מאבל ששמו: "תודה לאל שעזבתי את ילדַי" היא מספרת על ההחלטה הקשה ביותר בחייה: לעזוב את ילדיה על מנת למצוא את עצמה, וכיצד ההחלטה הפכה לברכה עצומה לא רק עבורה, אלא גם עבור ילדיה.


פרסים ועיטורים:
הישגיה האישיים ורוחה הנדיבה, זיכו אותה בפרסים ושבחים הן ברמה המקומית והלאומית והן ברמה הבין-לאומית. כחלק מההכרה הלאומית היא קיבלה את  התואר Business Woman of the Year for 2005 על ידי משרד המסחר בלוס אנג'לס (LA Metropolitan Chamber of Commerce). בשנת 2006 היא קיבלה את פרס Sol Azteca ואת הפרס היוקרתי Latin Business Association's Members Choice Award. גם בשנת 2006 היתה מאבל אחת מתשע נשים בכל ארצות הברית שקיבלו את הפרס הנכסף Anna Maria Arias Memorial Business Fund Award.


סמינר הו'אופונופונו עם מאבל כץ - 29.3.2017
להרשמה: לחצו
סמינר "תדר האפס - הדרך הקלה ביותר" - 2.4.2017
להרשמה: לחצו