הו'אופונופונו עם מאבל כץ בישראל!
ניהול והפקה: נוצה וקסת - הוצאה לאור

סמינר תדר האפס 2.4.2017

סמינר "תדר האפס - הדרך הקלה ביותר"  לשפע, שלווה ושמחת חיים
עם מאבל כץ, יום ראשון, 2.4.2017 בתל-אביב

בואו להרחיב את גבולות התודעה ולגלות מי אתם באמת! להתחבר לתדר האפס - להיות אחד עם השראת היקום ולהיות בשלווה עם הסובב אותך.


אם אתם מחפשים את השמחה בחייכם, שקט פנימי, מערכות יחסים שלוות, סיפוק בעסקים, הצלחה ושפע אז מקומכם איתנו! בסמינר החדש: "תדר האפס – הדרך הקלה ביותר" עם מאבל כץ, בסמינר מעשי ואינטראקטיבי זה מאבל תראה לכם כיצד להפוך את כל אלה לחלק מהמציאות היומיומית שלכם.
שחררו את העבר, חיו בהווה ושנו את חייכם לעד!
בסמינר תחוו התנסויות מתמירות שעוצבו במיוחד כדי לסייע לכם לזהות "זיכרונות ישנים", שיפוטים, דעות קדומות, מאבקים ופחדים שנובעים ממחשבות מגבילות, אלה נטבעו בעבר עמוק בתת-המודע שלכם וחוסמים אתכם כיום מהשגת מבוקשכם ושאיפותיכם.
לימדו והתנסו בתרגולים להרחבת היצירתיות והחיבור להשראה, לתדר האפס בדרך הקלה ביותר, כך שהרעיון הבא שלכם יבואו בקלות מתוך חיבור פנימה למהותכם האמיתית, וכל צעד שתבחרו לעשות – תצעדו בו בבטחה.


הסמינר "תדר האפס - הדרך הקלה ביותר"
יתקיים: ביום ראשון,2 באפריל, 2017
מקום: בית ציוני אמריקה תל-אביב, רח' דניאל פריש 1, תל אביב
שעות: 09.30-18.00, (הגעה והרשמה החל מ-08.45)
הסמינר נערך באנגלית בתרגום לעברית
במהלך היום תהיינה הפסקות, בהן יוגש כיבוד קל, שתייה חמה וקרה.
מחיר השתתפות: 880    -    בהרשמה מוקדמת - 675 ₪!
(ניתן לשלם בתשלומים).
  
להרשמה לסמינר בתל אביב - לחצו: "תדר האפס - הדרך הקלה ביותר"
האם אתם מוכנים לשחרר יותר ולהתחבר לתדר האפס בדרך הקלה ביותר

 אנחנו מחכים לכם!

סמינר "תדר האפס - הדרך הקלה ביותר" הוא סמינר משלים להו'אופונופונו. הוא מיועד יותר לאינטלקט, הוא פרקטי וחוויתי. מאבל כץ מביאה בו כלים עוצמתיים שיסייעו לך לשחרר יותר ולמחוק זיכרונות חוזרים שמעכבים את צמיחתך, כך שתוכל לתת להשראה להתמיר את חייך!  מאבל חולקת בסמינר עם המשתתפים דרכים נוספות שעוזרות לשחרר, לעקוף את המיינד  ולתרגל הו'אופונופונו. היא לוקחת את המשתתפים למסע פנימי, דרכו מתנסה וחווה האינטלקט את התהליך, כך שיוכל 'להבין' אותו ויהיה מוכן להרפות יותר ולשחרר.

הסמינר מסייע:  • להתחבר בחזרה להוויית תום הילדות, לחוש שוב כילדים
  • למציאת יעוד וכישורים אישיים
  • לידיעה מי אתה באמת
  • לבטוח בעצמך ובמי שאתה
  • כיצד לבקש בדרך הנכונה את העזרה המתאימה
  • כיצד להתבונן בחוויות החיים מתוך ידיעה שאיש אינו נגדך
  • לידיעה: הסמינר הוא פרקטי וחווייתי, מלווה לאורכו בתרגול ועבודה עצמית. הוא מבוסס על הו'אופונופונו, עם זאת השיטה עצמה איננה נלמדת בו ביסודיות (לכך מיועד סמינר ההו'אופונופונו).


האם אתם מוכנים לשחרר יותר ולהתחבר לתדר האפס בדרך הקלה ביותר? אנחנו מחכים לכם בסמינר! "תדר האפס - הדרך הקלה ביותר"
קראו עוד על "תדר האפס":


מהו תדר האפס?
תדר האפס הוא התדר המושלם. בתדר האפס מתגלה הייעוד האמיתי שלנו. ידיעה וחיבור ליעוד הם המפתח למציאת גן העדן הפנימי שבתוכנו. האני הפנימי האמיתי שומע, רואה  ומרגיש בבהירות - כי הוא אחד עם הזרימה הטבעית של היקום. כשאתה בתדר האפס כבר אינך חי, מתבונן או מגיב דרך המסכים המערפלים של זיכרונות העבר. הצורך להיות צודק, ותמיד לומר את המילה האחרונה אינו מתקיים עוד בתוכך. סוף סוף אתה יכול לשחרר את עצמך מעצמך.
באפס תמצא את האומץ ללכת אחר התשוקה שלך, לשאול את השאלות הנכונות, לשחרר תיכנותים שליליים מגבילים, לבטוח בעצמך, לחיות באמונה ולהתהלך בתחושה של הכרת תודה. באפס זה המקום בו מתרחשים הניסים האמיתיים.
המחשבות שלנו יוצרות את המציאות שלנו, כמו ש'חוק המשיכה' והו'אופונופונו מלמדים אותנו. בתדר האפס אנו משחררים את המחשבות שאגורות בזיכרון, חיים בזרימה מבורכת עם חוכמת היקום. מדהים לגלות שלמעלה מ90% מהמחשבות שלנו אינן מודעות, אך למעשה זהו החלק ששולט בהחלטות, בדעות, בשיפוט, בציפיות ובפחדים שלנו, ומונע מאיתנו להגיע לפוטנציאל האמיתי ולשלווה הפנימית. כי במקום לחיות בהווה, אנו חיים בעבר דרך הזיכרונות. לכן, אם לומדים לשחרר אותם, ולחזור למקור הראשוני של ההוויה שלנו, מגיעים לתדר האפס.
כשהיינו ילדים מחשבותינו היו נקיות יותר וקרובות יותר לתדר האפס. במהלך החיים הושפענו מדעות של אחרים, מהתנסויות שליליות שאגרנו בזיכרון. זכור שהיית ילד, לא היו לך דאגות והאמנת שהכול אפשרי, מחשבותייך טרם הושפעו על ידי החיים והזיכרונות. ההחלטות, הדעות והשיפוט שלך היו חופשיים ובזרימה, לא היו הרבה זיכרונות שהכתימו אותם. החיבור שלך ליקום היה ישיר וטהור, היית חופשי להיות אתה עצמך!
עם מאבל כץ תוכל לתרגל את הדרך להגיע לתדר האפס. הסוד של מאבל יפתח את הדלת למצוא את הזהות שלך, לגלות מי אתה באמת. זהו המפתח! ואז תוכל לתת לתשוקה ולהשראה להיות המצפן בחייך. הכלים שמאבל מביאה יסייעו לך לחיות יותר בהווה ויותר במודעות. ואז תוכל לשאול את השאלות הנכונות ולקבל את התשובות הנכונות. תוכל לשחרר את מה שאינו אתה, תמצא מי שאתה באמת, ופשוט תתאהב בעצמך!
רק כאשר אתה אוהב ומקבל את עצמך, אתה יכול לאהוב ולקבל אחרים.
כאשר תמצא את עצמך - תמצא את התשוקה שלך.
כאשר תמצא את התשוקה והביטחון שלך - תמצא את הייעוד שלך.
כאשר תמצא את ייעודך ותעסוק במה שאתה אוהב - הצלחה ושפע יהיו מנת חלקך.
כאשר תעשה מה שאתה אוהב – תתמלא בשמחת חיים, תמצא את עצמך במקומות הנכונים, בזמן הנכון, ואנשים שמסביבך יוכלו אף הם לעשות כך.
הוא הדרך הישירה והטהורה הביתה, חזרה למקור, למקורות הנשמה!

מעדויות משתתפים מהעולם:
"מאבל! השתתפנו בהרבה סמינרים, אבל הסמינר שלך הוא יוצא מהכלל! זו את, זו האנרגיה שלך, מעולם לא חווינו, משהו דומה בסמינר אחר."  משתתף, קרואטיה.
"תודה לך מאבל על הסמינר ועל ששיתפת אותנו בידע ובניסיון שלך בנושא תדר האפס. הצוות שלנו הופתע מאוד מאיך דבר כה פשוט, (למעשה הפשטות המדהימה שאת מעבירה את הנושא) יכול להיות כל כך עוצמתי, ויש ביכולתו להביא לטרנספורמציה בחיינו. וכתוצאה הביא לצוות האוניברסיטה שלנו שהשתתף בסמינר, יכולת גדולה יותר להתפתחות אישית. האפשרות לחזור לאפס ולשחרר רגשות והרגלים שליליים יכולים לפתוח עולם חדש, זה כמו להתחיל מחדש, מפלטפורמה חדשה ממנה ניתן לשמור על כל הידע והיכולות שלנו, ומשחרר מכל ההגבלות שהושמו עלינו. המשיכי ללמד, רבים מאיתנו מודים לך על כך."  ה. גונזלס קלדרון, דיקן אוניברסיטת UANE, מכסיקו.
"תודה לך מאבל על סמינר תדר האפס. הוא היה מאיר עיניים עבורי. נפתחה לי דרך להבנה גדולה יותר מה הניקוי עושה עבורי ועבור הכלל. הכול קשור בתפיסת האלוהים שבנו, ובדרך הענווה לחיות את חיינו בעולם הזה. לנקות ולחיות מתוך ההשראה של אהבת האל בהשראה עם אהבת האדם. הדרך בה את מבהירה את הדברים מעוררת השראה. את מדברת אל החלק שבנו שיודע בעצמו, ואנחנו מבורכים בכך שאת ההשראה שלנו. תודה על שמחת החיים שלך בשתפך את סיפורייך ואת הידע שלך. אני מוקיר לך תודה על הלימוד לחיים." דניס, קנדה.
"תודה לך מאבל על סמינר מופלא ומעיר! למדתי אפילו יותר איך לשחרר ולתת לאלוהים מקום בחיי."


סמינר "תדר האפס - הדרך הקלה ביותר"  לשפע, שלווה ושמחת חיים
עם מאבל כץ
יום א', 2.4.2017
תל-אביב, בית-ציוני אמריקה.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה